Viking - Wykrywacze metali

   Firma VIKING już od 1998 roku świadczy profesjonalne usługi z zakresu doradztwa i sprzedaży pełnego asortymentu wykrywaczy metali od urządzeń hobbystycznych po w pełni profesjonalne, do poszukiwania metali w ziemi (w tym złota), lokalizacji instalacji podziemnych, detektorów do kontroli osobistej...

Zapraszamy do sklepu wykrywacze metalu - akcesoria do wykrywaczy metali

   Jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami lub strategicznymi partnerami wszystkich czołowych światowych producentów urządzeń detekcyjnych. W stałej sprzedaży posiadamy ok. 70 typów detektorów do poszukiwania przedmiotów metalowych w ziemi i dziesiątki akcesoriów. Nasza oferta jest największa w tej częœci Europy!

Doradzamy....
   Nasze wieloletnie doświadczenie z różnymi urządzeniami do wykrywania metali, czołowych światowych producentów, a także szeroka oferta, pozwalają nam na dobranie najwłaściwszego urządzenia dla nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Sprzedajemy....
   Szeroką gamę urządzeń i akcesoriów czołowych światowych producentów. Na bieżąco wprowadzamy nowe modele detektorów pojawiające się na światowym rynku, tak, aby nasi klienci mieli możliwość jak najszybszego dysponowania światowymi nowinkami technicznymi w dziedzinie detekcji metali.

Serwisujemy.....
   Zapewniamy swoim klientom serwis, zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jej upływie, prowadzony przez najlepszych specjalistów, w oparciu o oryginalne podzespoły producentów oferowanych urządzeń i w ścisłej kooperacji ze światowymi centrami serwisowymi, co zapewnia profesjonalizm i wysoką jakość usług.