Firma Night Owl Optics może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem technologicznym w dziedzinie noktowizji. Umożliwiła nam zrozumienie dwóch niezmiernie istotnych aspektów tej dziedziny:
1. Użytkownicy przyrządów optycznych charakteryzują się wyjątkowo wysokimi oczekiwaniami. Pragną widzieć wszystko i wyraźnie nawet w najtrudniejszych warunkach.
2. Od noktowizji oczekuje się więc spełnienia najwyższych oczekiwań użytkowników, przy zachowaniu przystępnych cen oferowanych produktów.
Wiele lat badań, prac nad produktami, testowanie w warunkach przeznaczenia i wysoka jakość myśli technologicznej utwierdziły nas w przekonaniu, że wyłącznie jedna formuła może się sprawdzić.
Inwestycje + Innowacje = Najlepsze produkty

Firma Night Owl Optics odzwierciedla takie inwencje i innowacje w postaci produktów oferowanych na niniejszych stronach. Wszystkie produkty, od serii IGen®, najbardziej nowoczesnego rozwiązania na rynku, poprzez wyrafinowaną linię lornetek noktowizyjnych, wyznaczają nowe poziomy jakości, ergonomii, stylistyki i prametrów pracy.
Tom Walsh,
Prezes Night Owl OpticsS